Bed and Breakfast Casa Rosa

Główne udogodnienia

  • Bezpłatne Wi-Fi

  • Zameldowanie/ Wymeldowanie

  • Prywatna plaża

  • Rekreacja

  • Posiłki/Napoje

  • Hotel przyjazny dzieciom

  • Klimatyzacja

  • Zwierzęta nie są dozwolone

Lokalizacja

    Oferujący restaurację i przechowalnię bagażu, Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik jest położony w dogodnej lokalizacji, około 10 min spacerem od zabytków, takich jak Fort Lovrijenac. Ten hotel oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu oraz posiada 9 pokojów z widokiem na miasto.

    Wieża Minčeta znajduje się w 500 metrach, a Stary Port w Dubrowniku w niewielkiej odległości od wygodnego hotelu. W dzielnicy Stare Miasto zapewnia dostęp do atrakcji kulturalnych, takich jak Klasztor Dominikanów, w odległości 5-minutowego spaceru. Brama Pile również dzieli od Bed and Breakfast Casa Rosa maksymalnie 450 m. Obiekt mieści się w niewielkiej odległości od kolejki linowej Zicara Srd.

    Pokoje dla alergików dysponują sejfem. Do dyspozycji Gości telewizja satelitarna oraz minibar i urządzenie do parzenia kawy/herbaty. W łazienkach pokojów są kabina prysznicowa walk-in i oddzielna toaleta oraz takie udogodnienia jak suszarka do włosów i ręczniki. Nowoczesne łazienki są wyposażone w kabinę prysznicową walk-in i oddzielną toaletę, a także takie udogodnienia jak suszarka do włosów i ręczniki.

    Bed and Breakfast Casa Rosa w Dubrowniku posiada restaurację a la carte oferującą dania kuchni śródziemnomorskiej. Restauracja Pizzeria & Spaghetteria Storia znajduje się tuż za rogiem od hotelu i specjalizuje się w kuchni śródziemnomorskiej.

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 22:00
    Wyjazd: od 06:00 do 10:00

    Opcje pokoi w Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik

    Pokoje dla alergików dysponują sejfem. Do dyspozycji Gości telewizja satelitarna oraz minibar i urządzenie do parzenia kawy/herbaty. W łazienkach pokojów są kabina prysznicowa walk-in i oddzielna toaleta oraz takie udogodnienia jak suszarka do włosów i ręczniki. Nowoczesne łazienki są wyposażone w kabinę prysznicową walk-in i oddzielną toaletę, a także takie udogodnienia jak suszarka do włosów i ręczniki.

    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Zewnętrze zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Zewnętrze zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Pokój zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Zewnętrze zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Makro szczegóły zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Zewnętrze zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Zewnętrze zdjęcie
    Pokój dwuosobowy

    Wielkość: 16 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +
    Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Kuchnia zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Zlewozmywaki zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Udogodnienia zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Pokój zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Zewnętrze zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Kuchnia zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Zewnętrze zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Pokój zdjęcie
    Pokój typu deluxe z łóżkiem queen-size

    Wielkość: 24 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +
    Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Pokój zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Łóżka zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Wnętrze zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Zewnętrze zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Zewnętrze zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Zewnętrze zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Zewnętrze zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Pokój zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Pokój zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Basen zdjęcie
    Widok na morze
    Pokój typu deluxe z łóżkiem queen-size

    Wielkość: 24 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +
    Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Zewnętrze zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Zewnętrze zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Pokój zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Pokój zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Zlewozmywaki zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Udogodnienia zdjęcie
    Pokój z łóżkiem queen-size

    Wielkość: 18 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +
    Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Udogodnienia zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Pokój zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Pokój zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Łóżka zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Łazienka zdjęcie
    Pokój typu deluxe z łóżkiem queen-size

    Wielkość: 18 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +
    Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Zewnętrze zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Zewnętrze zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Pokój zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Udogodnienia zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Udogodnienia zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Udogodnienia zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Łóżka zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Udogodnienia zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Zewnętrze zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Udogodnienia zdjęcie
    Widok na morze
    Pokój typu deluxe z łóżkiem queen-size

    Wielkość: 24 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +
    Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Pokój zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Makro szczegóły zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Pokój zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Zlewozmywaki zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Pokój zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Zlewozmywaki zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Łazienka zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Udogodnienia zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Łóżka zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Jedzenie zdjęcie
    Pokój typu deluxe z łóżkiem queen-size

    Wielkość: 18 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +
    Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Pokój zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Pokój zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Łazienka zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Pokój zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Pokój zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Pokój zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Pokój zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Wnętrze zdjęcie Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Wyposażenia zdjęcie
    Widok na morze
    Pokój typu deluxe z łóżkiem queen-size

    Wielkość: 24 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +
    Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik Jedzenie zdjęcie
    Pokój typu deluxe z łóżkiem queen-size

    Wielkość: 16 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +

    Lokalizacja Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik

    Zabytki
    Dobre restauracje
    Dojazd

    Opinie gości o Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik

    Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.

    Recenzja nie została wysłana.

    Proszę, spróbuj ponownie.

    Często Zadawane Pytania

    • Czy goście Bed and Breakfast Casa Rosa mogą skorzystać z transferu lotniskowego?
      Tak, Bed and Breakfast Casa Rosa zapewnia autobus wahadłowy. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia szczegółów.
    Dziękujemy za subskrypcję
    Waluta
    • USD Dolar amerykański
    • EUR Euro
    • GBP Funt szterling
    • AUD Dolar australijski
    • CAD Dolar kanadyjski
    • BRL Real brazylijski
    • CNY Juan chiński
    • CZK Korona czeska
    • DKK Korona duńska
    • HKD Dolar hongkoński
    • ILS Nowy szekel izraelski
    • JPY Jen japoński
    • MYR Ringgit malezyjski
    • NZD Dolar nowozelandzki
    • NOK Korona norweska
    • PLN Złoty polski
    • RON Lej rumuński
    • RUB Rubel rosyjski
    • SAR Rial saudyjski
    • SGD Dolar singapurski
    • ZAR Rand RPA
    • KRW Won południowokoreański
    • SEK Korona szwedzka
    • CHF Frank szwajcarski
    • TRY Lira turecka
    • UAH Hrywna ukraińska
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Bat tajlandzki
    Wybierz język
    Sprawdź najlepsze dostępne ceny
    Wprowadź daty, aby zobaczyć ceny
    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Bed and Breakfast Casa Rosa Dubrownik